شرکت آبان

تحول بانکداری دیجیتال به‌ واسطه ی شراکت با شرکت های پیشرو

به عصر جدید بانکداری خوش آمدید؛ عصری که در آن فناوری و تخصص درهم می‌آمیزند تا چشم‌انداز مالی را از نو تعریف کنند. شرکت آبان نه تنها یک تسهیل‌گر، بلکه پیشگام حوزۀ بانکداری دیجیتال است که بینش‌های جهانی، روش‌های مبتکرانه و راهکارهای چابک را گردهم می‌آورد. ما به‌واسطۀ شراکت‌ استراتژیک خود با متخصصان پیشرو در زمینۀ ساخت نرم‌افزار، کسب درآمد از داده‌ها و مشاورۀ مالی، یک پلتفرم مبتنی‌بر بانکداری به‌عنوان سرویس (BAAS) را ارائه می‌دهیم که نه تنها کامل و جامع، بلکه جلوتر از زمان خود است. پا در مسیری بگذارید که در آن هر تعامل فرصتی برای رشد و هر راهکار گامی به‌سوی آینده است. [پلتفرم BAAS ما را بررسی کنید]

آبان

تیم ما که متشکل از متخصصان صنعت و مبتکران حوزه فناوری است، خود را وقف گسترش مرزها و تدوین استانداردهای جدید برای بانکداری دیجیتال کرده است.

درباره ما

نوآوری در نقطه تلاقی فناوری و امور مالی

کار ما در شرکت آبان چیزی بیش از ارائۀ راهکارهای بانکداری دیجیتال است؛ ما معماران آیندۀ امور مالی هستیم. در مسیر ما که با تلاشی بی‌وقفه برای رسیدن به تعالی متمایز می‌شود، بانکداری سنتی با قدرت دگرگون‌کنندۀ نوآوری دیجیتالی تلاقی دارد. ما با بهره‌گیری از نقاط قوت و تخصص‌ شرکای جهانی خود، اکوسیستمی را ایجاد کرده‌ایم که در زمینۀ فناوری‌های پیشرفته، بهره‌وری استراتژیک داده‌ها و راهکارهای مالی سفارشی‌سازی‌شده موفق عمل کرده است.

رسالت ما این است که ابزارها و راهنمایی‌هایی را برای توانمندسازی مؤسسات مالی فراهم آوریم تا راه برای بانکداری نسل آینده هموار شود. از یکپارچه‌سازی پیوستۀ داده‌ها و ساخت پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها گرفته تا مشاورۀ مالی استراتژیک، ما همواره تعهد خود را برای تحول تجربۀ بانکداری نشان داده‌ایم. 

راهکار های ما

قدرت‌بخشی به آیندۀ امور مالی با راهکار های دیجیتالی سفارشی

شرکت آبان به‌وسیلۀ مجموعه‌ای از راهکارها که هم نوآورانه و هم کاربردی هستند، خود را وقف تغییر و تحول چشم‌انداز بانکداری دیجیتال کرده است. پیشنهادات ما با ادغام بهترین تخصص و فناوری‌ها در سطح جهان و در راستای رفع چالش‌های خاص بخش بانکداری طراحی شده‌اند.

پلتفرم خدمات تولید محتوا

پلتفرم ما با ساده‌سازی مدیریت اسناد و بهبود کارایی عملیاتی نقش مهمی را در ایجاد راهکارهایی برای تولید خودکار اسناد، یکپارچه‌سازی امضای الکترونیکی و مدیریت چرخۀ عمر قراردادهای دیجیتال ایفا می‌کند و بدین ترتیب، تجربۀ بانکداری را برای مؤسسات و مشتریان آن‌ها بهبود می‌بخشد.

کسب درآمد از داده‌ها/API

در دنیای داده‌محور امروزی، راهکارهای ما به شما کمک می‌کنند تا بتوانید از پتانسیل دارایی‌های داده‌ای خود استفاده کنید. ما با بهره‌گیری از حداکثر تخصص خود در حوزه اکوسیستم‌های دیجیتال، شما را در مسیر تبدیل داده‌ها به دارایی‌های استراتژیک به‌منظور رشد و نوآوری در کسب‌وکار یاری می‌دهیم.

مشاورۀ تحول دیجیتال

رویکرد ما نسبت به تحول دیجیتال، از تخصص جهانی سرچشم می‌گیرد و از دانش و تجربۀ شرکای‌مان بهره می‌برد. ما راهکارهای چابکی را برای مدیریت پروژه و توانمندسازی تیم پیشنهاد می‌دهیم و بدین ترتیب، رضایت ارباب رجوع و کارایی را در هر مرحله تضمین می‌کنیم

سیستم مدرن بانکداری متمرکزِ مبتنی‌بر شبکۀ معماری صنعت بانکداری (BIAN)

سیستم بانکداری متمرکز ما بر مبنای توسعه و واکاوش پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها استوار است و بدین ترتیب، راهکار انعطاف‌پذیر و چابکی را برای رفع نیازهای روزافزون صنعت مالی فراهم می‌کند.


سیستم مدیریت وام

ما با راهکارهای جامع مدیریت وام خود، فرایندهای کارآمد و ساده‌ای را برای وجوه دریافتی، بازپس‌گیری‌ها و درخواست‌ وام ارائه می‌دهیم و بدین طریق موجب بهبود مدیریت چرخۀ عمر وام می‌شویم.

شراکت‌های جهانی​

تسریع نوآوری در بانکداری از طریق همکاری‌های استراتژیک​

چشم‌انداز شرکت آبان برای تغییرشکل صنعت بانکداری از طریق همکاری‌های استراتژیک این شرکت با پیشگامان جهانی امور مالی و فناوری گسترش پیدا می‌کند. این شراکت‌ها امکان یکپارچه‌سازی طیف گسترده‌ای از راهکارها و خدمات پیشرفته را برای ما فراهم می‌کنند.

پلتفرم پیشرفتۀ بانکداری متمرکز

پلتفرم پیشرفتۀ بانکداری متمرکز

ما از پلتفرمی مدرن، قدرتمند و قابل‌اطمینان برای بانکداری متمرکز بهره می‌گیریم؛ از ویژگی‌های متمایز این پلتفرم می‌توان به امنیت بالا، استانداردهای کیفیت بین‌المللی و معماری‌ای اشاره کرد که چابکی، مقیاس‌پذیری و پایداری را تضمین می‌کنند. این پلتفرم انتخاب ارجح بسیاری از مؤسسات مالی‌ای است که قصد ساده‌سازی عملیات‌ خود را دارند.

سیستم نوآورانۀ مدیریت وام

سیستم نوآورانۀ مدیریت وام

راهکارهای ما شامل یک سیستم کارآمد مدیریت وام می‌شوند که فرایندهای درخواست، مدیریت و بازپس‌گیری وام را ساده‌سازی و بهینه‌سازی می‌کنند. این سیستم کارایی عملیات‌ وام‌دهی را افزایش می‌دهد و تجربۀ مشتریان را بهبود می‌بخشد.

پلتفرم پویای خدمات تولید محتوا

پلتفرم پویای خدمات تولید محتوا

ما از یک پلتفرم جامع خدمات تولید محتوا بهره می‌گیریم و بدین ترتیب، مدیریت اسناد و روندهای کاری عملیاتی را ساده و مؤثر می‌کنیم. این پلتفرم از ساخت خودکار اسناد، امضاهای دیجیتالی و مدیریت کارآمد چرخۀ عمر قراردادها پشتیبانی و امکان تحول دیجیتال یکپارچه را فراهم می‌کند.

مشاورۀ BAAS برای تحول دیجیتال

مشاورۀ BAAS برای تحول دیجیتال

ما خدمات حرفه‌ای مشاورۀ BAAS را برای راهنمایی مؤسسات مالی در مسیر تبدیل‌شدن آن‌ها به بانک‌های کاملا دیجیتال فراهم می‌آوریم. رویکرد ما تمامی جوانب بانکداری دیجیتال، از برنامه‌ریزی استراتژیک گرفته تا پیاده‌سازی استراتژیک را پوشش می‌دهد و بدین ترتیب، تحول دیجیتال بی‌دردسر و مؤثر را تضمین می‌کند.

تحول در شیوه طراحی شعبه بانک

تحول در شیوه طراحی شعبه بانک

در رویکرد ما نسبت به طراحی شعبه بانک، این اماکن به‌عنوان فضاهایی اجتماع‌محور بازانگاری می‌شوند و بدین ترتیب، بانکداری سنتی با تجربۀ [محیط‌های دوستانۀ] خرده‌فروشی و اوقات فراغت درهم‌ می‌آمیزد. این ابتکار با اولویت‌های روزافزون مشتریان عصر دیجیتال مطابقت دارد و با ادغام فضاهای فیزیکی بانکی و پلتفرم‌های دیجیتالی تجربه‌ کاربری بی‌عیب‌ونقصی را فراهم می‌کند

شرکت آبان با همکاری شرکای خود صرفاً راهکار نمی‌سازد، بلکه آینده‌ای را به‌وجود می‌آورد که بانکداری در آن چابک‌تر، مشتری‌مدارتر و از لحاظ فناوری پیشرفته‌تر است. شما نیز در این مسیر تحول‌آفرین و در تعیین ملاک‌های جدید برای بخش بانکداری، با ما همراه ما باشید.

آبان

چرا آبان را انتخاب کنیم ؟

تعالی‌آفرینی در چشم‌انداز روبه‌رشد بانکداری دیجیتال

انتخاب شرکت آبان به‌معنای شراکت با مجموعه‌ای پیشرو در زمینۀ راهکارهای بانکداری دیجیتال است که متعهد به بررسی چالش‌های چندجانبۀ چشم‌انداز مالی امروزی است.

حل مسئله به‌صورت نوآورانه

حل مسئله به‌صورت نوآورانه

ما در شرکت آبان به‌سراغ سخت‌ترین چالش‌های این صنعت، مانند راهبری تحول دیجیتال، تضمین رعایت مقررات و بهبود تجربۀ مشتریان می‌رویم. رویکرد استراتژیک ما برای ارائه راهکارهای موثر، بینش‌های جهانی را با فناوری مبتکرانه تلفیق می‌کند.
پلتفرم جامع BAAS

پلتفرم جامع BAAS

پلتفرم مبتنی‌بر بانکداری به‌عنوان سرویس (BAAS) ما در مرکزیت پیشنهادهای ما قرار دارد. این پلتفرم راهکاری کل‌نگر است که همه چیز را (از سیستم‌های پیشرفتۀ بانکداری متمرکز گرفته تا مدیریت چابک وام و خدمات پیچیدۀ تولید محتوا) یکپارچه می‌سازد. این پلتفرم امکان مدیریت کارآمد عملیات‌ و همچنین ارائۀ خدمات استثنائی به مشتریان را برای مؤسسات مالی فراهم می‌کند.

تخصص در زمینۀ تحول دیجیتال

تخصص در زمینۀ تحول دیجیتال

گواه تخصص کامل ما در زمینۀ بانکداری دیجیتال، توانایی‌ ما در راهنمایی مؤسسات مالی در مسیر تبدیل‌شدن‌ آن‌ها به بانک‌هایی کاملاً دیجیتال است. ما از مرحلۀ تدوین استراتژی گرفته تا پیاده‌سازی آن، گذاری بی‌عیب‌ونقص به عملیات‌ دیجیتال را تضمین می‌کنیم و بدین ترتیب، باعث افزایش کارایی و مشارکت مشتریان می‌شویم.

راهکارهای بانکداری پایدار و فراگیر

راهکارهای بانکداری پایدار و فراگیر

ما متعهد به ایجاد راهکارهایی هستیم که نه تنها کارآمد و ایمن، بلکه پایدار و فراگیر هستند. رویکرد ما نسبت به بانکداری، متمرکز بر آینده است و هدف آن ارائۀ خدماتی است که برای همگان قابل‌دسترسی باشد و منجر به پایداری زیست‌محیطی و اجتماعی بلندمدت شود.

رویکرد مشتری‌مدار

رویکرد مشتری‌مدار

راهکارهای ما به‌گونه‌ای سفارشی‌سازی‌شده‌اند تا نیازهای منحصربه‌فرد هر مشتری را رفع کنند. ما به توانایی خود در گوش‌دادن و پاسخ‌ به نیازهای مشتریان‌ و تضمین تطابق کامل راهکارهایمان با اهداف آن‌ها افتخار می‌کنیم.

 

آبان

برای شراکتی که بهترین سطوح فناوری، نوآوری و بینش استراتژیک را گردهم می‌آورد، مجموعه آبان را انتخاب و بدین ترتیب، مؤسسه‌ خود را وارد مسیر موفقیت در عصر دیجیتال کنید.

آخرین نوشته های وبلاگ ما

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

No Content Available
error: Content is protected !!