i-Apply، دروازه ای رو به درخواست و پردازش دیجیتالی تسهیلات

بستر i-Apply یک سامانهٔ مدیریت جامع درخواست و پردازش تسهیلات و اعتبارات است که به مشتریان امکان می‌دهد از هر جا و در هر زمان برای محصولات مالی‌ گوناگون مانند وام، خط اعتباری، ضمانتنامه، اعتبارات اسنادی، کارت اعتباری، بیمه و … درخواست دهند.
با حذف کاغذبازی غیرضروری و بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و برخط و امن، فرایند درخواست را ساده‌سازی کرده و چرخه فروش محصولات اعتباری را کوتاه می‌نماید.

این سامانه برای یکپارچه‌سازی ساختارهای موجود طراحی شده و به‌سادگی امکان یکپارچه شدن در حوزه خدمات مالی را دارد تا نهادهای مالی بتوانند در تمام نقاط به مشتریان خود دسترسی یابند و دوره فروش محصولات و خدمات را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهند.

یک راه حل

 • پیشرفته و مقیاس‌پذیر است
 • روند کار را سفارشی‌سازی کنند
 • چند کانالی و مستقل از پلتفرم
 • سرعت تصمیم گیری را افزایش می دهد
 • ریسک ها  را کاهش می‌دهد
 • به کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی منجر می‌شود.
 • با تمام سیستم‌های شناخته‌شده بانکداری متمرکز ادغام شده است.
 • به طور کامل الزامات حسابرسی یک بانک مدرن را برآورده می‌کند

کارخانه تولید محصولات مالی

ویژگی کارخانه تولید محصول ( Product Factory ) به بانک‌ها اجازه می‌دهد محصولات نوین را به طرزی چابک و بدون هزینه‌های افزوده ارائه کنند. این ابزار به بانک‌ها کمک می‌کند پیشنهادات تازه را از طریق کانال‌های گوناگون به آسانی طراحی و پیاده‌سازی کنند و در نتیجه طیف محصولاتشان را گسترش دهند. این توانایی در ارائه سریع محصولات، بانک ها را صاحب موقعیتی ممتاز در بازار می‌کند تا همزمان که رضایت مشتریان را ارتقا می‌دهد، خدمات و سبد عرضهٔ محصولات خود را به سرعت توسعه دهند.

مدیریت گردش کار و چابک‌سازی فرایندها

ماژول مدیریت گردش کار فرایند صدور تسهیلات را تا حد بسیار زیادی خودکار می‌کند، تعاملات دستی را کاهش داده و سامانه را کارآمدتر می‌سازد. این ماژول امکان ساخت و نگهداری گردش‌های کاری برای هر محصول‌ را به کاربران مجاز می‌دهد و سیاست‌های اعتباری و کسب‌وکار بانک را در سامانه جایگذاری می نماید. این ماژول امکاناتی چون پردازش موازی، گردش‌های کار پویا بر پایه مقررات بانکداری، و حسابرسی قدرتمند را ارائه می‌دهد و بدین‌ترتیب کنترل کامل به همراه سازگاری با آیین‌نامه‌های داخلی بانک و کلیه مقررات و دستورالعمل‌های بانک مرکزی ج.ا.ا را به سرعت محقق می‌سازد.

یکپارچه‌سازی همراه با واسط کاربری و دسترسی بهبود یافته

ماژول یکپارچه‌سازی دسترسی به خدمات داده‌ پیشرو در صنعت را با یک اتصال واحد برقرار می‌کند و یکپارچه‌شدن باAPIها، XMLها، وب سرویس‌های، و تبادل فایل را تسریع می‌نماید. این سامانه هم اکنون با کلیه سامانه‌های نامدار بانکداری جامع یکپارچه شده و از هشدارها و اعلان‌ها از راه کانال‌های ارتباطی گوناگون در خلال چرخهٔ عمر تسهیلات پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند وظایف را در یک محیط قابل حسابرسی، بازرسی و نظارت کامل انجام دهند و بدین طریق شفافیت عملیاتی و قابلیت پاسخگویی را بهبود می‌بخشد.

بهینه‌سازی مدیریت بدهی

راهکاری جامع برای مدیریت وصول مطالبات، تسویه مطالبات، و مسائل و گردش کار اقدامات حقوقی است. این راهکار طیف وسیعی از کارکردها و توانمندی‌ها را برای کمک به چابک‌سازی فرایندهای مدیریت بدهی ارائه می‌دهد و به روشی روان با سامانه‌های قدیمی و پشتیبان یکپارچه می‌شود. این بستر شامل ابزارهایی چون موتور قواعد کسب‌وکار و قابلیت شماره‌گیری خودکار برای مدیریت فعالانه روابط با مشتریان، و کاهش نرخ نکول به کمینه‌ترین میزان ممکن است. AroTRON از کانال‌های ارتباط کم‌هزینه مانند پیام کوتاه و ایمیل هم پشتیبانی می‌کند و کارکردهای تخصصی برای مشتریان شرکتی، از جمله مدیریت وثایق، فراهم می‌آورد.

موتور تصمیم برای خودکارسازی رسیدگی‌های مرتبط با سیاست‌های سازمانی

ابزاری قدرتمند است که می‌تواند طیف گسترده‌ای از بررسی‌های مرتبط با سیاست‌های سازمانی را خودکار ‌کند. کسب‌وکارها می‌توانند از طریق واسطی منعطف و کاربرپسند سیاست‌ها را تعریف کنند و متخصصین امر را قادر می‌سازد بی‌نیاز از برنامه‌نویسی پیچیده جریان‌های منطقی تصمیم‌گیری ایجاد نمایند.Decision Engine می‌تواند داده‌ها را از منابع گوناگون تجمیع نماید و امکاناتی چون نسخه‌سازی مقررات و شبیه‌سازی را دربر می‌گیرد تا از انعطاف‌پذیری و درستی سازوکار تصمیم‌گیری اطمینان حاصل کند.

یک راه حل کاملا پیشرفته و منطبق بر نقشه راه بانکداری هوشمند است که علاوه بر رفع نیازمندی‌های فعلی و اتی بانک، بهبود و تعالی تجربه مشتری (به عنوان رکن اصلی تحقق بانکداری دیجیتال) را تحقق می‌بخشد. ویژگی های کلیدی این راه حل عبارتند از:

 • اتوماسیون و کارایی: پردازش تسهیلات را از طریق اتوماسیون جامع، یکپارچه و منعطف فرایندها ساده می کند و به طور قابل توجهی وظایف دستی و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد.
 • مقیاس پذیری و یکپارچه سازی : مقیاس پذیری قوی و قابلیت های یکپارچه سازی را با پلتفورم‌ها و سامانه‌های بانکداری متمرکز موجود، فین‌تک‌ها، سامانه‌ها و پلتفورم‌های بیرونی، و تبادل داده‌ها و اطلاعات با انواع سامانه‌ها و پلتفورم‌ها را از طریق انواع پروتکل‌های شناخته‌شده صنعت فراهم می‌کند.
 • تجربه مشتری پیشرفته: پیاده‌سازی یک بن‌سازهٔ اطلاعات مشتری یکپارچه را تسهیل می‌کند، شخصی سازی خدمات و سازگاری را در تمام نقاط تماس بهبود می بخشد.
 • انطباق جامع و مدیریت ریسک : ابزارهای فرایندی و قواعد کسب‌وکار منعطف و قدرتمند این راه‌حل، پیاده‌سازی قواعد و فرایندهای تطبیق و رعایت را در بر دارد. به علاوه تجربهٔ قابل توجهی از پیاده‌سازی مدل‌ها و ابزارهای ارزیابی و مدیریت ریسک پیشرفته در این راه حل تجمیع شده است.

برای دریافت فایل ضمیمه شده فرم ذیل را تکمیل بفرمایید. 

  error: Content is protected !!